0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Omega i najnowsza kolekcja

Seamaster Diver 300M to współczesny klasyk w świecie zegarmistrzostwa

Omega i najnowsza kolekcja

Seamaster Diver 300M to współczesny klasyk w świecie zegarmistrzostwa, zaprezentowany po raz pierwszy w 1993 roku słynie z podwodnej doskonałości i znakomitego wzornictwa. Przez 26 lat na rynku stał się prawdziwą legendą. OMEGA przedstawia najnowszą kolekcję.

Prezentowany model w kopercie ze stali szlachetnej w rozmiarze 42 mm posiada czarny ceramiczny bezel z emaliowaną skalą nurkową. Najbardziej charakterystyczną cechą zegarków Seamaster Diver 300M są ceramiczne tarcze z grawerowanym laserowo słynnym wzorem fal. Tarcze mają okienko datownika na godzinie 6. Wypukłe indeksy wypełniono substancją luminescencyjną Super-LumiNova.

Prezentowany zegarek wyposażono w mechanizm Master Chronometer z certyfikatem potwierdzającym najwyższy na rynku standard precyzji, wydajności i odporności na oddziaływanie magnetyczne. 
Klienci mogą podziwiać doskonałość mechanizmu OMEGA Co-Axial Master Chronometer Kaliber 8800 przez szafirowe szkło zatopione w deklu zegarka.

Zapraszamy do salonu Jubiler W.Krzyś w Silesia City Center w Katowicach i na https://wkrzys.pl/omega oraz OMEGA Watches

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności