0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Omega i misja Apollo 17

Omega upamiętnia ostatnie lądowanie człowieka na księżycu w 1972 roku.

Omega i misja Apollo 17

W całej swojej legendarnej historii OMEGA Speedmaster był noszony jako niezawodny czasomierz podczas wszystkich sześciu lądowań człowieka na Księżycu. Ostatnia z tych misji to Apollo 17, który wylądował w 1972 roku. Z okazji 45. rocznicy lądowania, OMEGA wyprodukowała dwa urzekające modele z limitowanej edycji, które składają hołd misji i jej dowódcy, Eugene'owi Cernanowi.

Misją Apollo 17 dowodził Gene Cernan, który zmarł w 2017 r. Cernan zostawił ostatnie ślady człowieka na powierzchni Księżyca, a "05:34 GMT" jest wyeksponowany na czerwono na tarczy każdego modelu, wskazując dokładny czas, w którym zrobił ostatni krok na Księżycu.Model Omega Apollo 17 ze stali nierdzewnej, ograniczony do 1972 sztuk, ma niebieski ceramiczny bezel oraz tarczę. Na godzinie 9 znajduje się sylwetka Boga Apolla i zarys Księżyca - nałożone metodą PVD w kolorze chromu.Omega Apollo 17, limitowana do 272 sztuk, z 18-karatowego żółtego złota ma brązowy skórzany pasek i niebieski ceramiczny bezel oraz tarczę. Maksymalizując innowacyjność, firma OMEGA wykorzystała ekskluzywny proces elektroformowania w celu stworzenia złotej sylwetki Boga Apolla i zarys Księżyca na subdialnej godzinie 9:00.

Zapraszamy do salonów Jubiler W. Krzyś i do naszego e-sklepu.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności