0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Omega Ladymatic

Nowa kolekcja OMEGA Ladymaticto kontynuacja dobrej tradycji linii o tej samej nazwie z lat 50-tych ubiegłego stulecia.

Omega Ladymatic

Nowe modele, podobnie jak zegarki z oryginalnej kolekcji Ladymatic, w perfekcyjny i subtelny sposób łączą ponadczasowy design i rewolucyjną technologię OMEGA. ZegarkiLadymatic z XXI wieku wyposażono w mechanizmy Co-Axial i odważne, świeże wzornictwo. Oferują one współczesnym kobietom sukcesu to, co najlepsze z modeli z minionej ery, w nowej, ulepszonej postaci.

Polerowane koperty nowych zegarkówLadymatic mają średnicę 34 mm. Zamknięto je w ceramicznym pierścieniu ukrytym pod ozdobną falą z metalu. Koperty zegarków wykonane są ze stali szlachetnej lub 18-karatowego żółtego lub czerwonego złota.

Pierścienie lunety Ladymatic są gładkie lub „przyprószone” brylantowym śniegiem. Polerowane koronki zegarków zdobi pojedynczybrylant w cięciu OMEGA CUT™ lub logo OMEGA. Połyskujący dekiel wyposażono w szafirowe szkło, pozwalające podziwiać mechanizm zegarka.

Mechanizmpracujący w każdym zegarku Ladymatic to automatyczny kaliber OMEGA Co-Axial 8520/8521. Jego serce - wychwyt współosiowy Co-Axial – to komponent, który w 1999 roku zrewolucjonizował konstrukcję tradycyjnego mechanizmu zegarkowego. Kaliber wyposażono także w inne ekskluzywne rozwiązanieOMEGA – krzemowy włos balansu Si 14 - innowację, dzięki której mechanizm jest bardziej odporny na wstrząsy i zmiany środowiska pracy. Każdy model z kolekcjiOMEGA Ladymatic jest oficjalnie certyfikowanym chronometrem, co ostatecznie potwierdza wyjątkową wydajność tych wspaniałych zegarków. Niespotykana stabilność chodu i wydajność kalibrów Co-Axialwyposażonych w krzemowy włos balansu sprawia, żeOMEGA udziela czteroletniej gwarancji producenta dla każdego z zegarków linii Ladymatic.

Uderzająco piękną tarczę Ladymatic zdobi emanujący z centrum cyferblatu wzórSupernova. Masa perłowa o wyjątkowym odcieniu bieli lub głęboka, lakierowana czerń tarczy odpowiada kolorem ceramicznemu pierścieniowi zatopionemu w kopercie. Elementy doskonale współgrają ze sobą, tworząc piękny efekt wizualny. Tarcze podbiją serca miłośników zegarków także jedenastoma brylantamipełniącymi rolę indeksów. Szlachetne kamienie osadzono w 18-karatowym złocie. Swoich zwolenników znajdzie też z pewnością wersja pozbawiona wszelkich oznaczeń, urzekająca czystością stylu i elegancją. Polerowanebrylantem okienko datownika znajduje się na godzinie 3. Wskazówki zegarka w kształcie greckiej litery alfa powstały z 18-karatowego złota i są pokryte warstwą substancji luminescencyjnej Superluminova, dzięki czemu ich wskazania są czytelne nawet przy ograniczonym dostępie do światła.

Zegarki OMEGA Ladymatic są dostępne na bransolecie wykonanej z tego samego materiału co koperta lub na pasku ze skóry aligatora, w kolorze perłowej bieli lub lśniącej czerni. Bransolety z trzech rzędów ogniw mająopatentowany przez OMEGA system śrub i teleskopów oraz zapięcie motylkowe. Wyposażone w zapięcie bransoletowe z 18-karatowego złota paski ze skóry aligatora łącza się z kopertą za pośrednictwem specjalnego ogniwa.

Zegarki Omega w salonie W. Krzyś, w Silesia City Center w Katowicach.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności