0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Rotomaty

Wyjątkowy mechanizm zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Rotomaty  powstały z miłości do niebywałej konstrukcji, jaką jest zegarek mechaniczny. Zadaniem zamkniętego w stylowej oprawie rotomatu jest utrzymywanie zegarków z automatycznym naciągiem sprężyny napędowej w ciągłym ruchu, dzięki czemu zapewnia się mu systematyczne nakręcanie. Całość mechanizmu  wykonana jest z wysokiej jakości materiałów. Styl i funkcjonalność czyni urządzenie doskonałym wyborem dla każdego, kto posiada większą ilość czasomierzy lub użytkuje je nieregularnie.

Rotomaty – mechanizm na czasie.

Nawiązujące do nowoczesnego wzornictwa rotomaty  to dodatek, który zaspokoi potrzeby każdego miłośnika zegarmistrzowskiej sztuki. Wyjątkowy wygląd zewnętrzny automatu w połączeniu z cichym mechanizmem tworzy nie tylko użyteczną opcję dla wytrawnego kolekcjonera, ale i niebanalny gadżet z powodzeniem odnajdujący się na sekretarzyku czy w garderobie. To technologia, która pozwala cieszyć się ulubionym modelem niezależnie od upływu czasu.  

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności