0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Zegarki Rado

Kiedy technologia spotyka się z ponadczasowym szykiem, rezultaty mogą być zaskakujące. Zegarki Rado, słynące ze swoich rewolucyjnych rozwiązań i niekonwencjonalnego wzornictwa, to idealne potwierdzenie tej reguły. To właśnie marka Rado jako pierwsza wprowadziła nowe, niestosowane wcześniej w sztuce zegarmistrzostwa materiały, takie jak ceramika high-tech, która nadała ich modelom charakterystycznej lekkości. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych metod pracownia stworzyła projekt, będący jednocześnie oznaką prestiżu i pionierskiego ducha.

Rado oznacza charakter

Nuta wizjonerstwa widoczna jest we wszystkich liniach marki – pośród kolekcji możemy znaleźć zarówno okalające, przywodzące na myśl futurystyczne rozwiązania bransoletki, jak i wyrafinowane tarcze odsłaniające mechanizm zegarka. Szczypta ekstrawagancji jest jednak zawsze równoważona prostą formą, która nadaje zegarkowi wyjątkowy, designerski charakter. Jedno pozostaje niezmienne – jeśli cenią Państwo elegancję przybraną w nowoczesne szaty, to charakterystyczna okrągła tarcza zegarków Rado na pewno stanie się wiernym towarzyszem.   

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności