0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Zegarki Roamer

Styl zależy od wielu czynników. Wysoka jakość wykonania, precyzja szczegółów czy niebanalne wzornictwo to zaledwie część elementów składających się na to, co nazywamy szykiem. W zegarkach Roamer znajdziemy jednak nie tylko te tajemnicze składniki, ale i duszę, która wyróżnia modele marki na tle pozostałych szwajcarskich pracowni. Zapraszamy do świata wyrafinowanego designu, gdzie funkcjonalność przeplata się z kreatywnością – i to z niesłychanym skutkiem.

Roamer – zegarek, który oznacza innowację

Firma Roamer od ponad 120 lat udowadnia, że w kwestii połączenia tradycji z wysmakowanym wzornictwem nie ma sobie równych. Potwierdzają to klasyczne kolekcje marki takie jak Superior, gdzie wyjątkowy design tarczy spotyka się ze zdecydowanym kolorem i precyzyjnym, kwarcowym mechanizmem. Niepowtarzalnego ducha marki można dostrzec także w przełomowej linii Ceraline, stanowiącej kompozycję elementów wykonanych z ceramiki z niezawodnym, ponadczasowym projektem. Przeszłość i przyszłość uchwycone w jednym, przeznaczonym zarówno dla pań, jak i panów, modelu. Zegarki Roamer nie poprzestają jedynie na designie – pośród kolekcji można znaleźć również funkcjonalne linie Searock, które oprócz wyjątkowego wzornictwa gwarantują wodoodporność nawet do 100 m.   

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności