0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Zegarki Michael Kors

Marka, która swoją różnorodną ofertą podbiła serca klientów na całym świecie. Zegarki Michael Kors w krótkim czasie dorobiły się miana kultowych, a to wszystko dzięki klasycznemu wzornictwu przyozdobionemu szczyptą blasku prosto z amerykańskiej metropolii. To design, któremu ciężko się oprzeć – prosty, a jednocześnie zaskakujący wykończeniem czy mocnymi akcentami kolorystycznymi.

Michael Kors – zegarki z nowojorskim duchem

Siła marki Michael Kors niewątpliwie tkwi w wytyczaniu trendów. Zegarki z charakterystycznym logiem MK, choć czerpią również z klasycznych modeli, wykorzystują przede wszystkim często spotykaną na ulicach wielkich miast zabawę formą i strukturami. Bransolety ze stali szlachetnej przeplatają się z szylkretowym wzorem, a proste tarcze łączą z biżuteryjnymi akcentami czy zdecydowanym kolorem. Zegarki Michael Kors to również odwrót od znanych standardów, gdzie damskie czasomierze odznaczają się delikatną formą i niewielkim rozmiarem. W świecie MK rządzi właściwy dla marki ciężki projekt, który przyciąga wzrok i zastępuję całą biżuterię. Odważny, ale i rozmiłowany w klasycznych rozwiązaniach – zupełnie jak kobieta, na której nadgarstku się znajduje.  

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności