0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

James Bond 'SPECTRE'

Seamaster 300 został oficjalnym zegarkiem Jamesa Bonda w najnowszej odsłonie filmu „Spectre".

James Bond 'SPECTRE'

Oficjalnym zegarkiem Jamesa Bonda w najnowszej odsłonie filmu „Spectre”, w którym główny bohater ratując świat ma na nadgarstku Omegę, będzie model Seamaster 300.

Jak nakazuje tradycja, premiera Bonda powiązana jest z debiutem poświęconego mu czasomierza. Do rodziny „zegarków z licencją 007” Jamesa Bonda dołączyła limitowana wersja Omega Seamaster 300. W Seamaster 300 Spectre w oczy rzuca się wskazówka sekundnika w kształcie lizaka tzn. z okrągłą, luminową końcówką. Prócz tego zegarek ma obracający się w dwóch kierunkach, czarny bezel z polerowanej ceramiki, który został połączony z cyframi z LiquidMetal®. 12-godzinna, widoczna na pierścieniu skala, zaczyna się od zera, a nie jak ma to miejsce w „seryjnym” Seamaster 300, od pomocnej w nurkowaniu kropki wypełnionej substancją świecącą. Bransoletę zamieniono na przeżywający ostatnio renesans pasek NATO – w tym przypadku w czarno-szare paski. Linię produkcyjną w szwajcarskim Villeret opuści łącznie 7.007 egzemplarzy zegarka. Numer serii limitowanej znajdzie się na deklu.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności