0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Historia

Jubiler W.Krzyś - tradycja od 1946 roku. 
Jest takie miejsce, gdzie tradycje zegarmistrzowsko-jubilerskie są żywe od ponad 70 lat. To ulica Staromiejska 15 w centrum Katowic, gdzie po wojnie w 1946 roku zegarmistrz Jan Krzyś otworzył sklep i zakład zegarmistrzowski. W czasach PRL ulicę przemianowano na Wieczorka, a prywatnym przedsiębiorcom zakazano handlu zegarkami i biżuterią, ograniczając go wyłącznie do państwowych sklepów.  
Pozostała więc pracownia zegarmistrzowska wykonująca naprawy zegarów i zegarków oraz szkoląca uczniów tego fachu. W międzyczasie do firmy dołączyło kolejne pokolenie rodziny Krzyś.
Lata 90. przyniosły poważne zmiany i dały nowe możliwości. Ulica zyskała nazwę Staromiejskiej, a pod numerem 15 zaczęły pojawiać się pierwsze w mieście szwajcarskie zegarki renomowanych producentów.  
Jubiler Krzyś był pionierem na Śląsku wielu popularnych, jak i ekskluzywnych marek - Cartier, Chopard, Omega, Longines... 

Dziś - mimo wielu zmian na polskim i zagranicznym rynku dóbr luksusowych, rozwoju sklepów sieciowych oferujących w całej Polsce ujednoliconą ofertę - nadal proponujemy szeroki wybór renomowanych szwajcarskich firm w korzystnych cenach.
Tutaj w zaciszu, bez pośpiechu i ciekawskich spojrzeń tłumu można oglądnąć nowinki i posłuchać fachowej wiedzy pracujących u nas od … kilkudziesięciu lat zegarmistrzów.
Koniecznie musicie nas odwiedzić ! Zapamiętajcie adres: Staromiejska 15 w Katowicach.

 

 
  • udostępnij:
powrót
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności