0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Zegarki Chopard

Firma Chopard już od ponad 150 lat nieprzerwanie zachwyca wyjątkowymi modelami, będącymi pokazem najwyższej zegarmistrzowskiej precyzji. To właśnie tutaj klasyka spotyka się z pomysłem, tworząc unikalny dodatek podkreślający nasz charakter, a przekazywana z pokolenia na pokolenie wiedza otwiera świat pełen zachwycających w najdrobniejszych szczegółach rozwiązań.

Więcej niż zegarek

Biżuteryjne inspiracje, kunsztowne koperty, niestandardowe wzornictwo – czasomierze Chopard to doskonały wybór dla wszystkich ceniących komfort ukryty w pieczołowicie dopracowanej formie. Klasyka ma jednak wiele odcieni. Dla projektantów marki Chopard ponadczasowe piękno oznacza także moc, o czym świadczy utrzymana w zdecydowanej stylistyce linia limitowanych modeli powstałych w wyniku współpracy pracowni z Porsche Motorsport. Połączenie chłodnej elegancji z praktyczną odpornością na działanie zewnętrznych czynników podnosi czasomierze marki na zupełnie nowy poziom. W końcu nie bez przyczyny dewizą firmy jest jakość oraz elegancja - zegarki Chopard to szwajcarska precyzja i wyjątkowe wzory scalone w jedną, luksusową całość. Przekonaj się, jak pięknie potrafi z nimi płynąć czas.  

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności