0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

OMEGA zmienia swój wizerunek w Internecie

OMEGA jest obecna w Internecie od 1995 roku. 

OMEGA zmienia swój wizerunek w Internecie

Oficjalna strona internetowa jest od tego czasu regularnie uzupełniana o najnowsze informacje a wykwalifikowana kadra w pełnym wymiarze godzin dba o sprawne funkcjonowanie serwisu.

Owocem pracy specjalistów jest nowa, całkowicie przebudowana strona internetowa. W dalszym ciągu odnajdziemy na niej najnowsze informację na temat produktów Omegi oraz powiązanych z firmą i jej ambasadorami wydarzeń. Nowością są artykuły oraz wywiady skupione na wszystkim, co związane jest z marką Omega .

Przebudowana strona internetowa zawiera również dział “The Spirit and History”, w którym odnajdziemy artykuły przedstawiające pionierskie przygody Omegi w kosmosie i w głębi oceanów. Znawców i wielbicieli historii zegarmistrzostwa powinien szczególnie zainteresować dział “Hall of Fame” poświęcony wyselekcjonowanym legendarnym modelom OMEGA, reklamie, która towarzyszy marce już od końca IXX wieku, kilku kluczowym kalibrom mechanizmów oraz odkrywczym momentom które przewijają się w historii naszej marki.

Na przebudowanej stronie OMEGA odnajdziecie również linki do oficjalnego profilu marki na portalu Facebook oraz do serwisu YouTube gdzie możecie obejrzeć wszystkie reklamy telewizyjne, wywiady z przedstawicielami oraz ambasadorami marki oraz wiele innych ciekawych materiałów filmowych związanych z Omegą.

Aby osobiście przekonać się o nowościach wprowadzonych w serwisie zapraszamy na oficjalną stronę Omega Watches.

Zegarki Omega w sklepie W.Krzyś

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności