0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Nowa kolekcja OMEGA Seamaster Aqua Terra

Nowa kolekcja OMEGA Seamaster Aqua Terra w idealny sposób łączy atrakcyjne i doskonałe wzornictwo oraz innowacyjną technologię zegarmistrzowską XXI wieku.

Nowa kolekcja OMEGA Seamaster Aqua Terra

Kolekcja stanowi kolejny krok w rewolucji w świecie mechanicznych zegarków zapoczątkowanej wprowadzeniem przez Omegę, w 1999 roku, pierwszego kalibru z wychwytem Co-Axial.

Wygląd zegarków z nowej kolekcji jest wyjątkowy dzięki tarczom "Teak Concept". Wzór tekowych desek przywodzi na myśl pokłady luksusowych jachtów. Podobnie jak wszystkie modele z rodziny Aqua Terra , także czasomierze z nowej kolekcji budzą wyraźne skojarzenia z oceanem, orzeźwiającą morską bryzą ...

Intrygujące tarcze i szeroki wybór wyrazistych konfiguracji

Nowe zegarki z rodziny Seamaster Aqua Terra doskonale sprawdzą się zarówno na deskach pokładu (takie skojarzenie przywołuje wzór tarczy "Teak Concept"...) jak i na stałym lądzie. Nazwa kolekcji spełnia oczekiwania godne swojego imienia.

Znakiem rozpoznawalnym "Teak Concept" jest ciekawa, żłobiona pionowymi liniami struktura tarczy. Wskazówki i indeksy godzin, wykonane z 18-karatowego złota, mają zmieniony wygląd. Ich naprzemiennie polerowana i satynowana powierzchnia, została pokryta wydajną, białą substancją luminescencyjną Super-LumiNova, która w ciemności nadaje wyraźny poblask.

Szeroka paleta metali szlachetnych, z których wykonano koperty i bransolety, oznacza dużą liczbę kombinacji, w których dostępne są nowe zegarki z kolekcji Aqua Terra. Ogniwa bransolet łączone są oporzez opatentowany przez Omegę system wkrętów i pinów.

Gents' oraz modele mid-size

Modele Gents' z nowej kolekcji OMEGA Seamaster Aqua Terra są dostępne w dwóch rozmiarach koperty - o średnicy 41,5mm oraz o średnicy 38,5mm. Obydwa modele napędza rewolucyjny kaliber OMEGA Co-Axial 8500/8501, który odmienił tradycyjne zegarmistrzostwo. Koperta w rozmiarze 38,5 mm cieszy się dużym entuzjazmem wśród miłośników czasomierzy OMEGA. Mniejszy model dostępny także z kalibrem kwarcowym OMEGA 1538 podoba się zarówno mężczyznom jak i kobietom.

Zegarki w rozmiarze 41,5mm występują w kopertach wykonanych z 18-karatowego różowego złota, stalowych lub mieszanych (połączenie 18-karatowego różowego złota i stali szlachetnej) oraz na odpowiadających kopertom bransoletach. Modele z 18-karatowego różowego złota są dostępne także na brązowym pasku ze skóry aligatora.

Oferta czasomierzy w rozmiarze 38,5mm Co-Axial obejmuje koperty z 18-karatowego różowego złota, 18-karatowego żółtego złota, stali oraz mieszane, na odpowiadających im bransoletach lub na brązowych paskach ze skóry aligatora dla modeli ze złota.

Zegarki Omega w sklepie W.Krzyś

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności