0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Omega i 25 lat modeli Diver 300M

Od 1993 roku Omega Seamaster Diver 300M ma legendarny wygląd.

Omega i 25 lat modeli Diver 300M

W tym roku kolekcja świętuje 25 - lecie. Oryginalne wzornictwo i oceaniczny duch wciąż istnieją, mimo że zastosowano nowoczesne materiały i nowości technologicze w każdym modelu. 

Każdy detal projektu nowego zegarka Omega Seamaster Diver 300M o średnicy 42 mm został przemyślany, w tym nowa ceramiczna ramka ze skalą do nurkowania z materiału Ceragold™. Sercem zegarków jest mechanizm Master Chronometer Calibre 8800 z certyfikatem METAS co stawia je na najwyższej półce precyzji. Rezerwa chodu do 55 godzin bez potrzeby ciągłego nakręcania i duża odporność na magnetyzm ziemski to mocne atuty tych mechanizmów.Eleganckie tarcze są wykonane z ceramiki i są dostępne w kolorze czarnym lub niebieskim. Popularny wzór fali został ponownie wprowadzony i jest grawerowany laserowo a indeksy zostały wypełnione materiałem Super-LumiNova™ święcącym w ciemności.Jednym z najważniejszych szczegółów zegarka Diver 300M był zawsze jego zawór helowy. W nowych modelach zawór ma kształt stożkowy i został opatentowany przez firmę OMEGA. Dzięki tej nowej technologii można obsługiwać zawór pod wodą do głębokości 300 m.

Całość uzupełnia szafirowe szkło z obydwu stron koperty i eleganckie paski kauczukowe lub metalowe bransolety.

W sumie OMEGA prezentuje 14 nowych modeli zegarków Diver 300M.

Firma W. Krzyś Jubiler jest oficjalnym sprzedawcą zegarków marki Omega.

Zapraszamy do salonu w SCC Katowice.

Zapraszamy do naszego e-sklepu. Zegarki serii Omega Seamaster Diver 300M tutaj.

 

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności