0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Frederique Constant
Frederique Constant

Sortowanie
 

Zegarki Frederique Constant

Elegancja nosi wiele imion, ale jedno z nich to na pewno Frederique Constant. Charakterystyczny styl męskich i damskich zegarków tej marki doceni każdy, kto w czasomierzach poszukuje wyrafinowania i nieprzemijającego wzornictwa. Odwołania do stylu Art Deco, rozpoznawalna, prostokątna koperta czy retro inspiracje – pracownia Frederique Constant nieustannie podkreśla swoje przywiązanie do klasycznego piękna, proponując ponadczasowe rozwiązania zarówno dla ceniących luksus, jak i komfort użytkowania.

Frederique Constant – precyzja zamknięta w zegarku

Genewska jakość nie oznacza tylko dopracowanych w najdrobniejszych szczegółach elementów. Każdy z zegarków Frederique Constant jest ręcznie montowany, a całość konstrukcji poddaje się kontroli jakości przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Nad ponadczasowością modeli czuwa także sztab projektantów, dzięki któremu modele marki będą stanowić stylowy dodatek teraz i za kilkadziesiąt lat od momentu zakupu. W salonie jubilerskim W. Krzyś oferujemy zegarki Frederique Constant z bestsellerowej kolekcji Classic, którą wyróżnia rozbudowany mechanizm kwarcowy i wyjątkowa, przejrzysta tarcza. Doskonały wybór dla miłośników zegarmistrzowskiej sztuki ceniących elegancję podaną w niebanalnej formie.  

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności