0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Omega Trésor i klasyczny męski zegarek

Smukła i elegancka linia Trésor

Omega Trésor i klasyczny męski zegarek

Smukła i elegancka linia Trésor została po raz pierwszy zaprezentowana przez OMEGA w 1949 roku i korzystała z legendarnego kalibru 30 mm.
Siedemdziesiąt lat później klasyczne męskie modele nie przestają imponować i kolejny raz wyróżniają się nowym przełomowym mechanizmem - Master Chronometer z naciągiem ręcznym - oraz nowoczesnymi akcentami w zakresie stylu.

Koperta i pasek
Prezentowany na błękitnym pasku ze skóry, pierwszy model nowej kolekcji zamknięto w polerowanej kopercie wykonanej ze stali szlachetnej. Szafirowe szkło wykorzystano po obu stronach koperty.
Błękitna tarcza
Delikatnie wypukła, błękitna tarcza charakteryzuje się okienkiem datownika na godzinie 6 oraz stemplowanym mosiądzem wzorem. Stanowi ona tło dla polerowanych wskazówek i wypukłych indeksów z 18-karatowego białego złota.

Mechanizm Master Chronometer
Chcąc połączyć tradycję z nowoczesnością, OMEGA sięgnęła w tej kolekcji po nakręcane ręcznie mechanizmy z certyfikatem Master Chronometer. Prezentowany model napędza kaliber OMEGA Master Co-Axial 8910. Aby uzyskać status Master Chronometer, zegarek i mechanizm przeszły najbardziej zaawansowaną procedurę testową w zakresie precyzji, wydajności chronometrycznej i odporności na ddziaływanie pól magnetycznych, zatwierdzoną przez Szwajcarski Federalny Instytut Metrologii METAS).

Zapraszamy do salonu Jubiler W.Krzyś w Silesia City Center w Katowicach i na https://wkrzys.pl/omega oraz OMEGA Watches

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności