0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Omega Trésor - kwintesencja kobiecości

Pełnia barw

Omega Trésor - kwintesencja kobiecości

Dzięki premierze kolekcji Trésor w ubiegłym roku, prestiż marki OMEGA, jako legendarnego producenta luksusowych zegarków dla kobiet, wzrósł po raz kolejny. Modele łączące klasyczne wzornictwo z nowoczesnymi akcentami okazały się bardzo popularnym wyborem. W tym roku firma z Biel planuje prezentacje nowej gamy zegarków, w tym unikalnej wariacji w czerwieni i bieli.

Nowy czasomierz zamknięto w 36 mm kopercie wykonanej ze stali szlachetnej. Zdobi ją 38 brylantów single-cut układających się w łagodny falisty wzór – to znak rozpoznawczy stylu Trésor. Prawdopodobnie, cechą najsilniej wyróżniającą zegarek jest jednak nowa kombinacja kolorów. Lakierowaną, białą tarczę okalają rzymskie cyfry w czerwonym odcieniu, które doskonale korespondują z efektownym paskiem z czerwonej skóry.

Koronkę zegarka wieńczy pojedynczy brylant, tym razem otoczony kwiatem z czerwonej ceramiki, uformowanym z pięciu logotypów OMEGI. Gdy obrócimy zegarek, naszym oczom ukarze się dekiel o lustrzanej, polerowanej powierzchni ozdobiony metalicznym wzorem „Her Time”. Tuż pod nim kryje się wydajny kaliber OMEGA 4061.

Zapraszamy do salonu Jubiler W.Krzyś w Silesia City Center w Katowicach i na https://wkrzys.pl/omega oraz OMEGA Watches

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności