0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Certina
Certina

Sortowanie
 

Zegarki Certina

Sport i elegancja to pojęcia, które już dawno zatarły między sobą granice. Zegarki Certina czerpią z obu stylistyk to, co najlepsze, tworząc unikatowe modele przywodzące na myśl estetykę retro. Fundamentalne inspiracje i wartości, jakimi kieruje się marka, kryją się także w charakterystycznej tarczy zegarków – dynamika przełamuje tu ponadczasową konwencję, a duże cyfry nawiązujące do nowoczesnego wzornictwa nadają całości miejskiego szyku.

Certina – nowy wymiar zegarków

To, co wyróżnia wyroby Certina na tle szwajcarskich zegarków, to niebanalne wykończenia i kolorowe akcenty, które w połączeniu ze sportowym duchem stanowią idealne dopełnienie codziennej garderoby. Różnorodność jest jedną z podstawowych wartości w pracowni Certina, dlatego tuż obok modeli o mocnej linii znajdziemy także eleganckie rozwiązania przeznaczone na damskie i męskie nadgarstki, z wplecionymi elementami w odcieniu złota czy z efektowną, kolorową tarczą. Doskonały wybór dla każdego gracza, który w życiu ceni adrenalinę i czystą rywalizację - i to nie tylko na sportowym polu.  

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności