0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Tissot - RABAT DO 40 %
Tissot - RABAT DO 40 %
Tissot - RABAT DO 40 %

Sortowanie
 

Zegarki Tissot

Więcej, mocniej, bardziej. Zegarki Tissot łączą w sobie najwyższą precyzję szwajcarskich zegarmistrzów z innowacyjnością i zabawą formą. Nowoczesne wzornictwo sprawia, że czasomierz idealnie podkreśla nasz styl, wpasowując się nawet w bardzo wyszukane gusta – pośród kolekcji marki znajdziemy zarówno serię PRS przywodzącą na myśl charakter samochodów sportowych, jak i damską linię Bella Ora, która urzeka naturalną elegancją ukrytą w wysublimowanych szczegółach. Słynna szwajcarska dokładność i w tym przypadku znajduje odniesienie. Marka Tissot przykłada najwyższą wagę do jakości materiałów i precyzji wykonania, dzięki czemu każdy zegarek zachwyca pieczołowitym wykończeniem.

Różnorodna oferta Tissot

To, co może zaskoczyć szczególnie niezdecydowanych klientów, to szeroki wybór pośród wzorów oraz projektów. Zegarki Tissot czerpią z różnych źródeł, a inspiracje do poszczególnych modeli nawiązują zarówno do świata sportu jak i onirycznych, biżuteryjnych rozwiązań. To szczególne przywiązanie do detali i przystępna cena sprawiają, że wyroby marki Tissot cieszą oczy – i nadgarstki – klientów na całym świecie.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności