0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Chopard i elegancja

Biżuteria i zegarki firmy Chopard to gwarancja elegancji, jakości i szwajcarskiej precyzji.

Chopard i elegancja

Biżuteria Chopard

W wielkim mieście, delikatnie wysuwająca się zza kołnierzyka koszuli lub na czerwonym dywanie, w pełnym blasku fleszy. Biżuteria Chopard to propozycja, która nada codzienności blasku i aury wyjątkowego wydarzenia. Swój niepowtarzalny, tak charakterystyczny rys ponadczasowości Chopard zyskuje dzięki połączeniu nowoczesnych rozwiązań z czarem dawnych ozdób oprawianych przez wielkich mistrzów jubilerskich. To właśnie ten duet sprawia, że nie sposób określić ich biżuterii inaczej niż „jedyna w swoim rodzaju”.

Zegarki Chopard

Firma Chopard już od ponad 150 lat nieprzerwanie zachwyca wyjątkowymi modelami, będącymi pokazem najwyższej zegarmistrzowskiej precyzji. To właśnie tutaj klasyka spotyka się z pomysłem, tworząc unikalny dodatek podkreślający nasz charakter, a przekazywana z pokolenia na pokolenie wiedza otwiera świat pełen zachwycających w najdrobniejszych szczegółach rozwiązań.

Zapraszamy do naszych salonów w Katowicach. Kontakt tutaj.

Biżuteria firmy Chopard w naszym e-sklepie tutaj. Zegarki firmy Chopard w naszym e-sklepie tutaj.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności