0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Tissot i nowy zegarek PR 100 Sport Chic Lady

Zegarek Tissot PR 100 Sport Chic to biżuteria dla Pań.

Tissot i nowy zegarek PR 100 Sport Chic Lady

Tissot PR 100 Sport Chic to elegancki zegarek doskonały na każdą okazję. Prostota i elegancja wyglądu idzie w parze z minimalistyczną stylistyką symbolizującą luksus, wysoką jakość oraz klasyczny styl, które to cechy sprawiają, że zegarek jest chętnie noszony przez Panie. Tissot PR 100 Sport Chic to duża koperta o średnicy 36 mm ze stylizowaną ramką z indeksami arabskimi i czytelną tarczą z masy perłowej, i diamentami zamiast indeksów oraz wskazówkami, na których znajduje się substancja luminescencyjna Super-LumiNova. Szczelność zegarka do 100 m sprawia, że można w nim pływać i nurkować. Całość uzupełnia solidna bransoleta z zapięciem motylkowym. Zegarek zdobiony jest różowym złotem nakładanym metodą PVD. Jednym słowem Tissot PR 100 Sport Chic to zegarek nowoczesny, solidny i precyzyjny, który robi spore pozytywne wrażenie na Paniach, które go noszą. To wręcz biżuteria.

 

www.tissotwatches.com

Firma Jubiler W. Krzyś Sp. z o.o. (dawniej Firma Jubilersko-Zegarmistrzowska Barbara Krzyś) jest oficjalnym sprzedawcą zegarków marki Tissot.

Firma W. Krzyś Jubiler Sp. z o.o. jest oficjalnym sprzedawcą zegarków marki Tissot.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności