0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Zegarki Davosa

Filozofia marki Davosa zawiera się w stwierdzeniu, że zegarek powinien być odzwierciedleniem osobowości właściciela. To właśnie dlatego w kolekcjach firmy znajdziemy modele, które doskonale odnajdą się w rozwianej wiatrem lub podwodnej rzeczywistości, gdzie wyzwania ekstremalne, zamiast miłej odmiany, stanową codzienną aktywność. Szwajcarska jakość przełamana ponadczasowym wzornictwem udowadnia, że komfort noszenia wcale nie musi wykluczać eleganckiej oprawy – niekiedy nawet w skrajnych warunkach.

Davosa – czasomierz do zadań specjalnych

Zegarki Davosa wyróżnia wytrzymałość i funkcjonalność, dzięki której sportowe modele marki sprawdzą się zarówno podczas nurkowania, jak i intensywnej aktywności. O tym, jak bardzo zgrany duet stanowią kolekcje marki Davosa i ekstremalne sytuacje, najlepiej świadczy fakt, że jeden z modeli towarzyszył Felixowi Baumgartnerowi w jego historycznym skoku ze stratosfery – i z tej podróży powrócił w stanie nienaruszonym. Solidność to jednak nie jedyne atuty wyrobów Davosa. Miłośnicy klasycznych rozwiązań na pewno docenią bestsellerowe linie marki, a wielbicielki niebanalnej elegancji proste, ale stylowe rozwiązania z kolekcji Amaranto.  

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności