0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Omega wydłuża gwarancję na wszystkie swoje zegarki do 5 lat.

Nieustająca w dążeniu do podnoszenia rynkowych standardów i przesuwania granic zegarmistrzowskiej jakości firma OMEGA z dumą ogłasza, że oficjalnie wydłuża gwarancję wszystkich swoich zegarków do 5 lat. Decyzja jest wynikiem istotnego rozwoju w ostatnich latach, w tym wprowadzenia rewolucyjnego procesu certyfikacji Master Chronometer, który ustanowił nowy rynkowy standard precyzji, wydajności i odporności na oddziaływanie pól magnetycznych. Ulepszona jakość zegarków OMEGI to nie wszystko. Niespełna rok temu marka uruchomiła najnowocześniejszą fabrykę zegarków na rynku, zlokalizowaną obok siedziby głównej firmy w szwajcarskim Bienne. Oprócz linii montażowej znajduje się tam także dział testowania i kontroli jakości, który pozwala badać zegarki bardziej szczegółowo niż kiedykolwiek wcześniej.

Raynald Aeschlimann, Prezydent Generalny OMEGI powiedział: „Naszym stałym zobowiązaniem w OMEDZE jest satysfakcja i zaufanie naszych klientów. Wszystkie ostatnie usprawnienia, od pionierskich technologii, po najbardziej zaawansowaną fabrykę, którą otworzyliśmy rok temu, umożliwiły nam wprowadzenie nowej, 5-letniej gwarancji, która dowodzi, że nasze standardy wciąż się podnoszą, a nasi klienci mogą mieć jeszcze większe zaufanie do zegarka, który noszą”. 

Każdy, kto kupił zegarek OMEGI po 1.07.2018, jest uprawniony do skorzystania z 5-letniej gwarancji. Szczegółowe informacje na temat warunków gwarancji i ograniczeń można znaleźć w instrukcji obsługi.

Zegarki Omega

Klasyczne piękno w duecie z funkcjonalnością. Szwajcarskie zegarki Omega to wieloletnia tradycja w nowej, dostosowanej do miejskiej aury odsłonie, gdzie sprawdzone rozwiązania przeplatają się z  wysoką jakością. Nieprzemijający szyk, który zyskuje z upływem czasu. 

Wyjątkowe kolekcje zegarków Omega

W świecie Omegi znajduje się miejsce zarówno dla klasycznych modeli ze srebrną kopertą i na pasku z najwyżej jakości skóry, jak i spragnionych przygód zegarków z kolekcji Seamaster, łączącej w sobie wielkomiejski szyk i wodoodporne właściwości. Jednocześnie marka Omega to głęboki ukłon w stronę ponadczasowej elegancji, która  zachwyci nawet najbardziej wymagających klientów. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór damskich oraz męskich modeli dostosowanych do różnych okazji – od wysadzanych kamieniami szlachetnymi projektów, po nowoczesne wzornictwo czerpiące  z aktualnych trendów. Połączenie ducha czasu z najwyższym standardem sprawia, że zegarki Omega to wyjątkowy podarunek dla niej i sprawdzony prezent dla niego.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności