0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Najnowszy Rado Centrix

Światowa premiera nowego, damskiego modelu Rado

Najnowszy Rado Centrix

Właśnie odbyła się światowa premiera nowego, damskiego modelu Rado.
Najnowszy Centrix niesie ze sobą delikatniejszy, bardziej zmysłowy design.

Klasyczny zegarek Centrix Automatic Diamonds został zaprojektowany na nowo nie tylko pod względem technicznym, lecz także i estetycznym.
Ceramika high-tech może przybierać wiele różnych form. W kontakcie z ludzką skórą jest jedyna w swoim rodzaju - lekka, chłodna i wytrzymała.


Nowy Centrix ewoluował znacząco od premiery w 2010 roku, ma nieco subtelniejszą kompozycję przywodzącą na myśl piękno pustyni, zarys wydmy smaganej wiatrem.
Dawna ostra krawędź została zastąpiona łagodniejszym, zaokrąglonym szkłem, które jest równo zespolone z kopertą – przyjemnie zarówno dla ręki, jak i oka.


Na obu powierzchniach szkła zastosowano powłokę antyrefleksyjną. Zabieg ten pozwala wyraźnie przyjrzeć się tarczy – dziełu zegarmistrzowskiego rzemiosła wraz z jej promienistą teksturą o szlifie słonecznym wyrównaną po tłoczeniu przez warstwę lakieru, która pozostawia idealnie gładką, płaską powierzchnię.
Tarcza występuje albo w ciemnym, eleganckim wykończeniu, albo w srebrnym odcieniu, gdzie powierzchnia ze szlifem słonecznym szczególnie przyciąga wzrok. Zarówno jasne, jak i ciemne wersje stanowią kontrastujące tło dla indeksów dostępnych w poszczególnych modelach.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności