0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Longines St. Moritz

Longines prezentuje Conquest 1/100th St. Moritz uświetniający nawiązanie współpracy z alpejskim kurortem St.Moritz.

Longines St. Moritz

Oficjalny Zegarek Wioski Alpejskiej St. Moritz. Szwajcarska firma zegarmistrzowska z dumą prezentuje nowy chronograf o dokładności do setnych części sekundy, stanowiący uzupełnienie kolekcji Conquest - model Conquest 1/100th St. Moritz. To specjalna edycja zegarka stworzona, aby uświetnić podpisanie nowej umowy o partnerskiej współpracy Longines i szwajcarskiego resortu narciarskiego.

Longines, chronometrażysta sportowych  wydarzeń od 1878 roku, przedstawia nową linię zegarków stworzonych specjalnie z myślą o sportach, które wymagają bardzo dokładnego pomiaru czasu. Seria Conquest 1/100th doskonale odpowiada na potrzeby sportowców, sędziów i zagorzałych fanów sportu, ale także wszystkich innych użytkowników zegarków, ponieważ jej analogowy sposób wskazań pomiarów międzyczasów oraz setnych części sekundy przy pomocy dodatkowej centralnej wskazówki jest wyjątkowo intuicyjny. Olbrzymie możliwości zegarka to zasługa mechanizmu najnowszej generacji.

Zegarek wyposażono w unikalny mechanizm wykorzystujący najnowsze technologie. Oczekiwania ekstremalnego poziomu precyzji stawiane przez Longines doprowadziły do opracowania nowego mechanizmu kwarcowego – L440, który powstał w manufakturze ETA specjalnie dla tej szwajcarskiej marki. Nowy model posiada zintegrowany mikrokontroler z pamięcią flash, dzięki któremu stoper zegarka można w mgnieniu oka zresetować oraz zapamiętać międzyczasy. Czasomierz w stalowej kopercie o średnicy 41 mm ma srebrzystą tarczę ze wskazaniami godzin i minut, małym sekundnikiem na godzinie 6 oraz okienkiem datownika. Za funkcje chronografu odpowiadają centralny sekundnik, licznik 30 minutowy na godzinie 2 i licznik 12 godzinny na godzinie 10. Centralna żółta wskazówka to licznik setnych części sekundy i chluba tego modelu. Zegarek St. Moritz wyposażono w stalową bransoletę z zapięciem motylkowym.

Longines na mocy nowej umowy jest odpowiedzialny za przygotowanie Oficjalnego Zegarka Wioski Alpejskiej St. Moritz, która na całym świecie słynie z najwyższego poziomu elegancji, wartości tak bliskiej szwajcarskiej marce zegarmistrzowskiej. Spektakularny resort narciarski jest areną Mistrzostw Świata w Narciarstwie Alpejskim FIS oraz jednej z eliminacji Pucharu Świata w Narciarstwie Alpejskim. Podczas obu tych imprez czas odmierza Longines. Marka spod znaku uskrzydlonej klepsydry jest także Oficjalnym Chronometrażystą stylowych wydarzeń ze świata jeździectwa: Longines CSI St. Moritz, Night Turf St. Moritz i Longines Show-Sprint Race. Aby uczcić nową współpracę, marka Longines prezentuje ekskluzywną edycję swojego sportowego modelu stworzoną specjalnie dla St. Moritz - Conquest 1/100th St. Moritz. Żółte i niebieskie detale na wskazówkach, tarczy i wewnętrznym pierścieniu subtelnie nawiązują do słynnego logo St. Moritz, które w całości wygrawerowano na deklu zegarka.

Domem marki Longines od 1832 roku jest szwajcarskie miasteczko Saint-Imier. Wysoki poziom zegarmistrzowskiego rzemiosła Longines opiera się na poszanowaniu tradycji, zasad elegancji oraz dążeniu do jak najwyższej wydajności. Longines od pokoleń służy jako oficjalny chronometrażysta imprez sportowych o randze światowej oraz jest cenionym partnerem międzynarodowych federacji sportowych. Marka jest znana z wyjątkowej elegancji swoich czasomierzy. Longines jest członkiem Swatch Group Ltd.., wiodącego producenta zegarków i elementów zegarkowych na świecie. Uskrzydlona klepsydra, to emblemat marki obecnej w ponad 150 krajach na całym świecie.

W. Krzyś jest autoryzowanym sprzedawcą zegarków firmy Longines

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności