0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

OMEGA Globemaster

Globemaster OMEGA dla koneserów

OMEGA Globemaster

Globemaster OMEGA Co-Axial Master Chronometer Annual Calendar 41 mm

Zamknięty w kopercie ze stali szlachetnej zwieńczonej wytrzymałym pierścieniem lunety z węgliku wolframu zegarek Globemaster Annual Calendar to chyba najtwardszy model, który kiedykolwiek był inspiracją dla chwil pełnych czułości.

Opalizująco srebrzysta tarcza typu „Pie Pan” przypomina pierwszy model Constellation z 1952 roku. Każde załamanie jej kształtu odpowiada jednemu z miesięcy roku wspierając funkcję rocznego kalendarza mechanizmu zegarka. Na tarczy umieszczono niebieską gwiazdkę Constellation i logo OMEGA. Niebieski kolor mają także trójwymiarowe wskazówki i indeksy wzbogacone substancją Super-LumiNova.

Na deklu zegarka wykonanym z odpornego na zarysowania szafirowego szkła osadzono medalion przestawiający Centralne Obserwatorium. Idealnym dopełnieniem wzornictwa modelu jest pasek z brązowej skóry.

Jeśli uważasz, że to atrakcyjny model na zewnątrz, to poczekaj aż dowiesz się, co jest w środku.

Jego serce stanowi kaliber OMEGA Co-Axial Master Chronometer Annual Calendar 8922 -kwintesencja rewolucyjnej, odpornej na działania pól magnetycznych technologii zegarmistrzowskiej OMEGA!

Zapraszamy do salonów W. Krzyś Jubiler.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności