0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Davosa to więcej niż zegarek

Firma Davosa powstała z końcem 1861 roku, kiedy to Abel Hasel produkował krótką serię zegarków kieszonkowych.

Davosa to więcej niż zegarek

Korzystając z doświadczenia ojca, syn Paul otworzył oficjalne przedsiębiorstwo Paul Hasler Terminages d'Horlogerie, produkujące zegarki pod marką Hasler. W latach siedemdziesiątych gdy rynek zegarków mechanicznych załamał się ze względy na bum zegarków kwarcowych, rodzina Haslerów zaprzestała produkcji czasomierzy. Marka Davosa odrodziła się w 1993 roku.Przy pomocy niemieckiego dystrybutora Bohle GmbH w rodzinnym zakładzie Haslerów znów rozpoczęto produkcję zegarków, ale pod marką Davosa. Szeroka kolekcja zegarków mechanicznych i kwarcowych pozwala znaleźć coś dla siebie niemal każdemu miłośnikowi zegarków damskich  i męskich w różnych stylach. 

Miłośnicy nurkowania na pewno zachwycą się kolekcją Davosa Argonautic. Miłośników militariów zachwycą zegarki Davosa Military. Prawdziwy dżentelmen powinien posiadać zegarek z kolekcji Davosa Classic. Dodatkowo Davosa może poszczycić się bogatą ofertą zegarków kwarcowych na baterię począwszy od klasycznych modeli Davosa Amaranto, z ultra cienką kopertą Davosa Flatline, zegarki w stylu retro Davosa Heritage po czasomierze sportowe takie jak Davosa Nautic Star czy Davosa Race Legend. Dla Pań firma przygotowała zegarki automatyczne w klasycznym stylu Ladies Colour, Ladies Grande Diva oraz zegarki kwarcowe na baterie Davosa Arielle, Audrey czy prostokątne czasomierze Audrey. Filozofią firmy jest dewiza, według której zegarek powinien być odzwierciedleniem osobowości jego właściciela. Wytworna estetyka zegarka Davosa powinna nie tylko odzwierciedlać dzisiejsze czasy ale także nadchodzące lata. Długowieczność jest gwarancją ostatecznej precyzji zegarmistrzowskiej firmy Davosa. Projekt, który przechwytuje ducha czasu, jest nie tylko modny- jest maksymą, którą wyznaje firma Davosa.

Zapraszamy do naszych salonów i do e-sklepu.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności