0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Longines - nowości - zapraszamy

Tegoroczne nowości firmy Longines

Longines - nowości - zapraszamy

Firma Longines prezentuje nowe modele z tegorocznych kolekcji, które spodobają się znawcom elegancji, tradycji a także nowoczesności, zawartych w tych małych arcydziełach zegarmistrzowskiiej sztuki.

Longines, partner wielu najbardziej prestiżowych imprez sportowych na świecie, z dumą prezentuje kolekcję zegarków, które z pewnością nie raz pojawią się wśród rozentuzjazmowanej publiczności. Kolekcja Longines Conquest Classic jest wierna fundamentalnym wartościom marki, czyli elegancji, tradycji i wydajności. Zegarki wyposażone w mechanizmy automatyczne są jednocześnie bardzo nowoczesne i idealnie ponadczasowe.

Longines prezentuje linię zegarków, których kształty i materiały były inspirowane przez nieodłączne elementy świata sportów jeździeckich. Kolekcja Longines Equestrian to symbol wieloletniej pasji Longines do sportów jeździeckich oraz przywiązania marki do jej kobiecych klientów. Charakteryzujące się odważnym wzornictwem, zróżnicowane modele nowej linii pozostają wierne kanonom elegancji marki spod znaku uskrzydlonej klepsydry.

Zegarki z kolekcji Longines Presence to piękne, eleganckie i bardzo estetyczne czasomierze. Longines zadbał o każdy, nawet najmniejszy szczegół, dzięki czemu zegarki te cieszą się niesłabnącą popularnością. W kolekcja znajdują się zarówno modele z mechanizmem kwarcowym, jak i automatycznym. Dzięki dużej różnorodności tarcz i bransolet, modeli Longines Presence, każdy znajdzie odpowiedni zegarek dla siebie.

Kolekcja Longines La Grande Clasique zawiera w sobie ducha i styl najwcześniejszych tradycji marki Longines. Oryginalny wygląd i pieczołowicie dopracowane proporcje zapewniają niegasnące zainteresowanie.

W. Krzyś Jubiler jest autoryzowanym sprzedawcą zegarków firmy Longines.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności