0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Chopard - Zegarki i Biżuteria

W roku 1860 w miejscowości Senviller (dzisiejszy kanton Jury) Louis - Ulysse Chopard założył własny zakład zegarmistrzowski.

Chopard - Zegarki i Biżuteria

Na frontowej stronie budynku kazał umieścić swoje inicjały  "L.U.C.".

W 1920 roku firma przenosi się do Genewy i staje się własnością rodziny Scheufele , która począwszy od roku 1904 wyrobiła sobie markę firmy produkującej doskonałe, ekskluzywne zegarki i biżuterię.

Firma Chopard w połowie 20 wieku stała się punktem odniesienia w dziedzinie luksusowych, precyzyjnych zegarków i ekskluzywnej biżuterii.

Dla pań powstały piękne modele zegarków, bogato zdobione brylantami: Happy Diamonds, Happy Sport, Casmir, Haute Joaillerie.

Zegarki Chopard dla panów charakteryzują się wysokim standardem technicznym i ogromną precyzją. Największym arcydziełem manufaktury jest nowy mechanizm zegarowy "L.U.C.", w który wyposażone są od początku tego roku najcenniejsze zegarki naręczne.

Od 1988 jest sponsorem słynnych wyścigów oldtimerów: "Mille Miglia".

Od tego czasu corocznie produkowany jest nowy, ekskluzywny model zegarka (chronograf) - specjalnie dla tej imprezy.

Zegarki "Mille Miglia" są numerowane i noszą na tarczy zegarowej emblemat wyścigu- czerwoną strzałę. Jest to hołd dla pionierskiego miernictwa czasu i sportu motorowego i gratka dla kolekcjonerów.

Od 1860 roku podstawową dewizą firmy jest jakość i elegancja. Dlatego właśnie jej wyroby słyną z niekonwencjonalnych wzorów i wysokiego stopnia perfekcji.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności