0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Narciarska legenda Marco Odermatt i Longines przedstawiają nowy CONQUEST w edycji limitowanej

Narciarska legenda Marco Odermatt i Longines przedstawiają nowy CONQUEST w edycji limitowanej

Longines prezentuje zegarek Longines CONQUEST w edycji limitowanej, powstałej we współpracy z Marco Odermattem, jednym z najwybitniejszych multimedalistów w historii narciarstwa alpejskiego. W dniu 18 marca 2023 roku, Marco Odermatt osiągnął nieosiągalny dotąd wyczyn, zdobywając rekordowe 2042 punkty w sezonie FIS Pucharu Świata. Dla upamiętnienia tego wyjątkowego osiągnięcia, Longines prezentuje specjalną edycję zegarka CONQUEST z grawerunkiem "ONE OF 2042", symbolizującym unikalność tego modelu.

LONGINES CONQUETS MARCO ODERMATT wykorzystuje zaawansowany kaliber L898.5, cechujący się odpornością na działanie magnetyczne o dziesięciokrotnie większej sile niż norma ISO 764. Wizualne elementy, takie jak posrebrzane wskazówki, indeksy godzin i czerwone akcenty, zapewniają doskonałą czytelność. Dodatkowo, na deklu zegarka umieszczono odwzorowanie Kryształowej Kuli wykonanej techniką trwałej kalkomanii, którą Marco zdobywał w ostatnich dwóch latach.

Zegarek dostępny na pasku syntetycznym. W komplecie pasek typu NATO. Łatwa wymiana.

Ten zegarek to nie tylko hołd dla osiągnięć Marco Odermatta, ale także wyraz współpracy z jednym z najbardziej utalentowanych sportowców w historii. Zachęcamy do doświadczania tej unikalnej historii sukcesu z zegarkiem LONGINES CONQUEST MARCO ODERMATT.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności