0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Longines i Roland Garros 2017

Longines Conquest Roland Garros dla kobiet i mężczyzn...

Longines i Roland Garros 2017

Od 2007 roku Longines jest Oficjalnym Partnerem i Chronometrażystą French Open na Roland Garros. W tym roku Longines proponuje dwa modele dedykowane temu wydarzeniu – dla kobiet i mężczyzn.

Męski model Longines Conquest 1/100th Roland Garros doskonale odpowiada na potrzeby sportowców, sędziów i zagorzałych fanów sportu. Pomarańczowe akcenty na wskazówkach, na tarczy czy na skali sekundowej to subtelne nawiązania do legendarnej mączki z kortów French Open. Dekiel zegarka zdobi logo Roland Garros. Oczekiwania ekstremalnego poziomu precyzji doprowadziły do opracowania nowego mechanizmu kwarcowego – L440. Model ten posiada zintegrowany mikrokontroler z pamięcią flash, dzięki któremu stoper zegarka można w mgnieniu oka zresetować oraz zapamiętać międzyczasy. Czasomierz w stalowej kopercie o średnicy 41 mm ma antracytową tarczę ze wskazaniami godzin i minut, małym sekundnikiem na godzinie 6 oraz okienkiem datownika. Za funkcje chronografu odpowiadają centralny sekundnik, licznik 30-minutowy na godzinie 2 i licznik 12-godzinny na godzinie 10. Centralna pomarańczowa wskazówka to licznik setnych części sekundy i chluba tego modelu. Zegarek wyposażono w stalową bransoletę z zapięciem motylkowym.

Damski model z pewnością spodoba się fankom tenisa i miłośniczkom aktywnego trybu życia. Inspiracją do powstania damskiego modelu był sukces męskiej linii, która przypadła do gustu Stefanie Graf, Ambasadorce Elegancji Longines. Nakłoniła ona markę do przygotowania modelu dla kobiet. Chronograf, zaprojektowany w podobnym duchu, co męska wersja Conquest 1/100th Roland Garros, ma antracytową tarczę ze słonecznym szlifem i pomarańczowymi akcentami. Zegarek w stalowej kopercie o średnicy 36 mm wskazuje godziny, minuty i sekundy. Na godzinie 2 znajduje się licznik dziesiątych części sekundy, na godzinie 4 okienko datownika, na 6 mały sekundnik, a na 10 licznik 30-minutowy. Serce modelu wodoszczelnego do 300 metrów (30 barów) stanowi kwarcowy mechanizm L538. Godziny oznaczono jedenastoma nakładanymi indeksami oraz „12” zapisaną cyframi arabskimi. Zegarek wyposażono w stalową bransoletę.

Zapraszamy do salonów W. Krzyś Jubiler.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności