0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Longines i nowy HydroConquest

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników sportu i sportowych zegarków...

Longines i nowy HydroConquest

Mamy dobrą wiadomość dla miłośników sportu jednocześnie ceniących elegancję i styl.

Zaprezentowany na początku tego roku podczas prezentacji premier w Szwajcarii nowy model marki Longines HydroConquest - tym razem w całkowicie czarnej, ceramicznej odsłonie - znalazł się na liście zegarków nominowanych do nagrody w kategorii  Diver’s watch przez jury konkursu 2019 Grand Prix d’Horlogerie de Geneve.
Międzynarodowe jury GPHG tworzy 30 ekspertów różnych dziedzin. Przeprowadzane są dwie rundy utajnionego i w pełni niezależnego głosowania.
Zwycięzcy konkursu zostaną ogłoszeni w niedzielę, 7 listopada 2019 roku, podczas 19. Ceremonii Wręczenia Nagród GPHG, która odbędzie się w gmachu Théâtre du Léman, w Genewie.
My również niecierpliwie czekamy na pojawienie się tego zegarka w naszym salonie.Ceramiczny, całkowicie czarny model HydroConquest będzie nie lada gratką dla pasjonatów tej szwajcarskiej marki, dlatego serdecznie zachęcamy do zapisywania się w naszym sklepie na listę oczekujących.
Zapraszamy do naszych salonów i na https://wkrzys.pl/longines-hydroconquest-ceramic-l37844569

Longines niedawno zapewnił swojej linii HydroConquest odrobinę świeżego blasku, tworząc serię eleganckich modeli z pierścieniem lunety zwieńczonym kolorową, ceramiczną wstawką.
Dziś, marka idzie krok dalej, korzystając z tego ekskluzywnego materiału do produkcji całkowicie ceramicznego, czarnego modelu, na którego tarczy dumnie widnieje wzór chemicznego związku: ZrO2.
Zaawansowany technicznie i odporny na zarysowania materiał perfekcyjnie współgra ze sportowym wyglądem nowego HydroConquest.Jego śmiały styl dodatkowo podkreślają różne rodzaje wykończeń poszczególnych elementów zegarka.
Tarcza jest matowa, koperta polerowana, a pierścień lunety ma satynowe powierzchnie.
Ceniony reprezentant zegarków sportowych w kolekcji Longines - linia HydroConquest odpowiada na oczekiwania tych, których przyciąga otwarte morze, ale chcą pozostać wierni klasycznej elegancji będącej wizytówką szwajcarskiej marki.
Nowy HydroConquest, choć zachowuje tradycyjny styl zegarków do nurkowania, jest inspirowany unikalnymi, współczesnymi wymaganiami tego sportu. Wodoszczelność do 300 metrów, obracający się w jednym kierunku pierścień lunety, zakręcana koronka oraz podwójnie zabezpieczone zapięcie to wszystko cechy, które definiują prawdziwy charakter tego czasomierza.
W środku 43 mm koperty pracuje trzywskazówkowy mechanizm automatyczny z datownikiem (L888.3) stworzony specjalnie dla Longines. Promieniująca biel Super-LumiNova® pokrywającej indeksy i wskazówki świetnie kontrastuje z głęboką czernią tarczy.
Nowy HydroConquest dla optymalnego komfortu jest wyposażony w pasek z czarnej gumy z możliwością precyzyjnej regulacji.

Zaprraszamy do naszych salonów i do naszego sklepu internetowego.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności