0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Tissot i „Zegarek Roku 2018”

Wakacje już co prawda za nami, ale

Tissot i „Zegarek Roku 2018”

Wakacje już co prawda za nami, ale wiele osób ma przed sobą jeszcze jakiś jesienny wypad do ciepłych krajów. Mniej tłoczne plaże i deptaki a znacznie korzystniejsze ceny zachęcają do przedłużenia sobie w ten sposób lata.

Na tę okazję mamy doskonałą propozycję dla miłośników sportów wodnych: zegarek w unikalny sposób łączący sportowy styl i szwajcarską precyzję -Tissot Seastar 1000 Gent Automatic. 

Model T120.407.17.041.00 to zwycięzca w prestiżowym konkursie „Zegarek Roku 2018” w kategorii „Wybór Internautów”, organizowanym przez największy portal zegarkowy w Polsce, ch24.pZegarek posiada wszystkie niezbędne funkcje, jakie mogą się przydać w trakcie eksploracji podwodnego świata. Dzięki czytelnej tarczy i luminescencyjnym wskazówkom, bez trudu można odczytać godzinę. Na pierścieniu lunety umieszczono skalę dla nurków, z indeksami co minutę do 20 minuty, oraz co pięć minut, miedzy 20 a 60 minutą. Model wyposażono także w dokręcaną koronkę i dekiel koperty, które chronią zegarek przed uszkodzeniami. Nawet wygląd zegarka nawiązuje do wody – jeden z modeli posiada cieniowaną granatową tarczę, której głębia przywodzi na myśl ocean. Zwolennicy praktycznych rozwiązań docenią ten morski zegarek w połączeniu z gumowym paskiem, a ci, którzy planują go nosić także na lądzie, mogą wybrać stalową bransoletę z zapięciem motylkowym.Zegarek cechuje ciekawe wzornictwo oraz niezawodny mechanizm automatyczny Powermatic 80 z 80-godzinną rezerwą chodu, a także wodoszczelna do 30 barów (1000 stóp, 300 m) koperta, która pozwala korzystać z funkcji zegarka nawet pod wodą.

Można go oglądnąć w naszym salonie w Silesia City Center a także na https://wkrzys.pl/tissot

www.tissotwatches.com

Firma Jubiler W. Krzyś Sp. z o.o. (dawniej Firma Jubilersko-Zegarmistrzowska Barbara Krzyś) jest oficjalnym sprzedawcą zegarków marki Tissot.

Firma W. Krzyś Jubiler Sp. z o.o. jest oficjalnym sprzedawcą zegarków marki Tissot.

 
  • udostępnij:
powrót
.
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności