0
0.00

Infolinia 516 278 748
godz. 10.00-17.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Omega i nowości

Nowoczesny styl i klasyczne brylantowe akcenty.

Omega i nowości

Kolekcja Trésor

W świecie zegarmistrzostwa dla kobiet OMEGA to firma, która naprawdę się wyróżnia. Marka z oddaniem pracuje na rzecz swojej kobiecej klienteli od ponad stu lat, zawsze produkując modele cechujące się wyjątkowym pięknem i dorównującą mu technologią. Dziś, swoją premierę ma kolejna ekscytująca kolekcja stworzona dla kobiet, stanowiąca doskonałe akcesoria dla młodego pokolenia. Nowa linia Trésor oferuje klasyczne wzornictwo o autentycznie współczesnym klimacie. Każdy model wyróżnia się smukłą sylwetką koperty dostępnej w dwóch rozmiarach: 39 i 36 mm.We wszystkich modelach łuki po obu stronach koperty są wykładane brylantami. Pojedynczy brylant wieńczy także koronkę. Dla jeszcze bardziej intrygującego efektu tę ostatnią zdobi także kwiat z czerwonej, płynnej ceramiki, którego płatki formuje pięć logotypów OMEGA. Zegarki wyróżniają się drukowanymi lub tłoczonymi rzymskimi cyframi, które w elegancki sposób okalają tarczę.

Każdy model Trésor OMEGA wyposażyła w wyjątkowy dekiel z lusterkiem uszlachetniony wzorem „Her Time”. Pod deklem kryje się mechanizm OMEGA kaliber 4061.

Łącznie kolekcję tworzy 9 modeli. W ofercie znajdują się koperty ze stali szlachetnej i z 18-karatowego złota Sedna™. Wybór pasków obejmuje modele z tkaniny lub ze skóry. Dostępne jest także szerokie spektrum kolorów tarcz – w tym czarne, szarobrązowe taupe, białe, niebieskie, opalizująco srebrzyste oraz tarcze z masy perłowej.

Zapraszamy do salonów Jubiler W. Krzyś i do naszego e-sklepu.

 
  • udostępnij:
powrót
.

Luksusowe zegarki i biżuteria

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności