0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Omega Speedmaster Mark II RIO 2016

Inspirowany oryginalnym modelem z 1969 roku zegarek OMEGA Speedmaster Mark II zamknięto w kopercie z polerowanej i szczotkowanej stali szlachetnej o beczułkowatym kształcie.

Omega Speedmaster Mark II RIO 2016

Koronka i przyciski chronografu mają polerowaną powierzchnię. Pod płaskim, odpornym na zarysowania szkłem szafirowym kryje się matowo czarna tarcza z 30-minutowym licznikiem na godzinie 3, 12-godzinnym licznikiem na godzinie 6 i małym sekundnikiem na godzinie 9. Subtarcze okalają pierścienie z brązu, 18-karatowego żółtego złota i srebra 925, to przejrzyste nawiązanie do medali przyznawanych podczas Igrzysk Olimpijskich.

Przezroczysta skala tachymetru na szkle szafirowym jest podświetlona od spodu przez aluminiowy pierścień wypełniony substancją luminescencyjną Super-LumiNova. Lakierowane na czarno biało wskazówki minutowa i godzinowa, centralny sekundnik chronografu i znaczniki godzin także pokrywa warstwa SuperLumiNova, dzięki czemu wskazania zegarka są czytelne nawet w warunkach ograniczonego dostępu do światła. Speedmaster Mark II to pierwszy zegarek w kolekcji OMEGA, którego skala tachymetru jest czytelna w ciemności.

Zakręcany dekiel koperty zdobi stempel z logo Rio 2016™, grawerowane napisy „Si14” i „Column Wheel” oraz indywidualny numer limitowanej edycji. Powstanie zaledwie 2016 egzemplarzy tego modelu.

zegarek Omega Speedmaster Mark II Rio 2016

Zegarek uzupełnia bransoleta z polerowanej i szczotkowanej stali szlachetnej z opatentowanym przez OMEGA systemem śrub i teleskopów oraz z zapięciem zabezpieczonym przyciskami. Długość bransolety można łatwo dopasować zwalniając zewnętrzną część klipu i przesuwając moduł wewnętrzny.

Serce Speedmaster Mark II “Rio 2016” stanowi kaliber OMEGA 3330 wyposażony w krzemowy włos balansu Si14 oraz w trzypoziomowy wychwyt współosiowy, Co-Axial. Niezawodność takiej kombinacji rozwiązań sprawia, że zegarek jest objęty pełną, czteroletnią gwarancją producenta.

Speedmaster Mark II “Rio 2016” jest wodoszczelny do 100 metrów (10 barów / 330 stóp) i oferowany w specjalnym pudełku wraz z certyfikatem autentyczności.

 
  • udostępnij:
powrót
.
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności