0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

OMEGA na Śląsku

W.Krzyś jedyny autoryzowany punkt sprzedaży zegarków Omega na całym Śląsku.

OMEGA na Śląsku

Szanowni Klienci.

Firma Jubilersko-Zegarmistrzowska W.Krzyś w Silesia City Center - od stycznia 2014 r.  jedyny autoryzowany punkt sprzedaży zegarków Omega na całym Śląsku.

Omega - szwajcarska firma produkująca zegarki. Manufaktura ta założona w La Chaux-de-Fonds w 1848 roku przez 23-letniego Luisa Brandta. Początkowo zegarki Omega robiono z gotowych elementów wytwarzanych przez lokalnych rzemieślników. Zegarki Omega składano zimą, a latem Brandt podróżował po Europie i sprzedawał.Po jego śmierci w 1879 roku, firmę przejęli synowie Louis Paul i Cezar. Szybko przekształcili zakład ojca w fabrykę produkującą wszystkie elementy. W 1882 roku firma przeniosła się do Gurzelen (Bienne). Miejsce to dziś jest główną siedzibą firmy. Pierwsze, najważniejsze modele to: Labrador, Gurzelen oraz Omega wyprodukowana w 1894. Model Omega zaprojektował Francois Chevillat, który odniósł światowy sukces, a firma przyjęła od niego nazwę OMEGA. Obaj synowie zmarli w 1903 roku, pozostawiając jedną z największych szwajcarskich fabryk zegarków. W 1938 roku naręczny zegarek (kaliber 30 mm) Henriego Kneussa dominuje rynek otrzymując większość oficjalnych certyfikatów. Firma do dziś utrzymuje wysoką jakość a  jej  zegarki  zdobywają  nowych klientów  przede  wszystkim wzornictwem, solidnością wykonania, pewnością, że zegarek nie zawiedzie  w najmniej  oczekiwanym momencie i będzie  służył także następnym  pokoleniom  ludzi , którzy traktują zegarek nie tylko jako odmierzacz czasu ale jako swoiste dzieło  sztuki.

Od stycznia 2014 roku Firma Jubilersko-Zegarmistrzowska W.Krzyś jest jedynym autoryzowanym sprzedawcą zegarków OMEGA na całym Śląsku.

Salon sprzedaży znajduje się w Silesia City Center w Katowicach.

 
  • udostępnij:
powrót
.
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności