0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Longines Prix de Diane

Inauguracja tegorocznej edycji Longines Prix de Diane.

Longines Prix de Diane

Paryż (Francja), 3 maja 2016 – Tegoroczna edycja Prix de Diane Longines została oficjalnie zainaugurowana podczas konferencji prasowej zorganizowanej przez France Galop i Longines, który jest oficjalnym Partnerem i Chronometrażystą tego wydarzenia. W niedzielę, 19 czerwca, Chantilly przemieni się w tętniące życiem Garden Party dla miłośników wyścigów konnych. Jak co roku, Longines nagrodzi najbardziej elegancką kobietę, zaś nagrodę wręczy Ambasador Elegancji Longines, Eddie Peng.

Poznaj bliżej nowe modele z kolekcji Equestrian.

Warszawa (Polska), 6 maja 2016 – podczas Baselworld 2016 Longines przedstawił nowe modele z kolekcji Equestrian, które są inspirowane prostokątnym zapięciem paradnej uzdy szwajcarskich koni rasy Freiberger. Nowe zegarki pozostają nie tylko wierne zasadom klasycznej elegancji kultywowanym przez firmę spod znaku uskrzydlonej klepsydry, ale są także wspaniałą alegorią jeździeckiego świata. Nowe modele odzwierciedlają ogólne cechy charakterystyczne zegarków z kolekcji Longines Equestrian Collection i podobnie jak pozostałe są dedykowane kobietom rozkochanym w sportach jeździeckich. Wskazówki na tarczy „tańczą” w rytm czasu, a ich ruch harmonijnie łączy się z pełnym gracji biegiem koni. Modele te mają stalowe koperty w czterech rozmiarach i wyposażono je w mechanizmy kwarcowe. Czarna lakierowana, polerowana tarcza, tarcza z masy perłowej i srebrzysta tarcza z wzorem szachownicy są ozdobione brylantowymi indeksami. Srebrzysta tarcza „flinqué” ma niebieskie cyfry rzymskie, a matowo biało-czarne cyfry arabskie. Elegancję niektórych wersji dodatkowo wzbogaca wstążka brylantów podkreślająca harmonijne krawędzie koperty. Zegarki są wyposażone w stalowe bransolety lub paski skórzane z przeszyciami, które świetnie dopasują się do elementów kobiecego stroju jeździeckiego.

 
  • udostępnij:
powrót
.
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności