0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Eilux Rotomaty
Eilux Rotomaty

Sortowanie
 

Rotomaty Eilux

Wyjątkowy mechanizm zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Rotomaty Eilux powstały z miłości do niebywałej konstrukcji, jaką jest zegarek mechaniczny. Zadaniem zamkniętego w stylowej oprawie rotomatu jest utrzymywanie zegarków z automatycznym naciągiem sprężyny napędowej w ciągłym ruchu, dzięki czemu zapewnia się mu systematyczne nakręcanie. Całość mechanizmu Eilux wykonana jest z wysokiej jakości materiałów, a górę zabezpiecza szczelna pokrywa ochronna. Styl i funkcjonalność czyni urządzenie doskonałym wyborem dla każdego, kto posiada większą ilość czasomierzy lub użytkuje je nieregularnie.

Eilux – mechanizm na czasie

Nawiązujące do nowoczesnego wzornictwa rotomaty Eilux to dodatek, który zaspokoi potrzeby każdego miłośnika zegarmistrzowskiej sztuki. Wyjątkowy wygląd zewnętrzy automatu w połączeniu z cichym mechanizmem tworzy nie tylko użyteczną opcję dla wytrawnego kolekcjonera, ale i niebanalny gadżet z powodzeniem odnajdujący się na sekretarzyku czy w garderobie. To technologia, która pozwala cieszyć się ulubionym modelem niezależnie od upływu czasu.  

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności