0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Dolce & Gabbana
Dolce & Gabbana

Sortowanie
 

Zegarki Dolce & Gabbana

Bogata forma i design które zapiera dech w piersiach - to mogą być tylko zegarki Dolce & Gabbana. Słynny duet projektantów inspiracje czerpie ze sztuki, modny ulicznej i sycylijskich krajobrazów, co doskonale odbija się w charakterze ich zegarków. Futurystyczne projekty kontra wyrafinowana struktura, przywodząca na myśl ekskluzywną biżuterię – w realiach Dolce & Gabbana nie ma miejsca na nudę czy kompromisy. I na tym właśnie polega siła ich wzornictwa.

Dolce & Gabbana – zegarek niczym wyzwanie

Zabawa konwencją dotyczy każdej sfery działalności włoskiego duetu. Niebanalne podejście można dostrzec zwłaszcza w przywiązywaniu wagi do detali – pośród kolekcji znajdziemy zarówno modele o inkrustowanej kryształkami Swarovskiego kopercie i bransolecie, jak i zaskakujące nowoczesną formą projekty z cyfrowym wyświetlaczem i skórzanym paskiem. Akcent na wykończenia i niezwykła estetyka wznoszą zegarki Dolce & Gabbana na zupełnie nowy poziom, umieszczając je w niemal jubilerskiej kategorii. Odważny wybór dla każdego, kto z codziennością lubi mierzyć się w niepospolity sposób.   

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności