0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

Przeczytaj nasz Blog...

Dowiedz się o nowościach w świecie ekskluzywnych zegarków.

Chimento - Męska i Damska Biżuteria

Historia Chimento  rozpoczyna się w roku 1964, w miejscowości Grisignano di Zocco - w prowincji Vicenza, gdzie Adriano Chimento rozpoczyna działalność produkcyjną.

Chimento - Męska i Damska Biżuteria

Obok zaledwie kilku marek, które szczycą się naj... naj...  w świecie biżuterii, znajdują się takie, które mają swoją ugruntowaną pozycję na rynku, wiele lubianych, indywidualnych wzorów, stałe miejsce w gablotach najlepszych sklepów i szerokie grono wiernych klientów.

Chimento jest jedną z takich marek, a dodatkowo to właśnie w historii tej firmy znawcy rynku widzą modelowy rozwój od chwili powstania do dnia obecnego.

Jej historia rozpoczyna się w roku 1964, w miejscowości Grisignano di Zocco - w prowincji Vicenza, gdzie Adriano Chimento rozpoczyna działalność produkcyjną. Obdarzony intuicją rynkową nowo kreowany producent biżuterii stawia na własne, indywidualne wzornictwo, wysoką jakość techniczną i szczególną kontrolę jakości produktu finalnego.

Własna produkcja, własne studio projektowe i zaskakujące rozwiązania techniczne to zalety nowej firmy. Jak mówi sam Adriano Chimento: "Na początku był produkt. Wiele przemyśleń i projektów, ale do dalszego rozwoju posłużył produkt. To właśnie on został doceniony, za swoją wielką innowację, kreatywność, jakość i wyrafinowanie."

Wszystkie te aspekty połączone z artystycznym wykonaniem, klasycznym stylem i wszechstronnością wyrobów można odnaleźć w klasycznych dla Chimento liniach wzorniczych Chimento, czy to w  STRECH, SIGILLI, INCANTO, w biżuterii dla mężczyzn czy innych, ale także w każdym z pojedynczych wyrobów.

"Prawdziwa biżuteria nie mija z sezonem. Prawdziwa biżuteria towarzyszy nam przez pokolenia, sezony i trendy, a upływający czas jest tym, co ją tworzy"  - to motto działania firmy Chimento.

Taka filozofia kreowania wyrobu i marki zaowocowała rozpoznawalnością wyrobów Chimento na całym świecie.

 
  • udostępnij:
powrót
.
Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności