0
0.00

Menu

Koszyk

Twoje konto

 

Zegarki Calvin Klein

Minimalizm jeszcze nigdy nie był tak pociągający. Zegarki Calvin Klein dokonały niemożliwego, zamykając kunsztowne wzory w prostej formie, dzięki czemu to, co z zewnątrz wydaje się klasycznym rozwiązaniem, przy bliższym poznaniu odkrywa całe wyrafinowanie projektu. Połączenie najwyższej jakości z uniwersalnością przyniosło nieoczekiwane rezultaty, czyniąc wyroby marki dodatkiem na każdą okazję – i podarunkiem, który możemy sprezentować niezależnie od niej.

Calvin Klein – zegarek na miarę czasów

Charakterystyczne dla marki oryginalne bransolety sprawiają, że zegarki Calvina Kleina trudno traktować jedynie w kategorii czasomierzy. Delikatne mocowania ze stali szlachetnej czy wręcz przeciwnie, paski o intrygującej fakturze przywodzą na myśl nowoczesną i oszczędną w formie biżuterię, która pomimo swojej prostoty przyciąga i zatrzymuje wzrok na dłużej – aż do poczucia utraty czasu. To ostatnie jednak na pewno nie przydarzy się właścicielowi zegarka, bo dbałość o szczegóły u Calvina Kleina przechadza się w parze z zamkniętym wewnątrz szwajcarskim mechanizmem ETA. W końcu piękno ma wiele odcieni – w tym również niezawodnej, zegarmistrzowskiej precyzji.

Ta strona korzysta z plików Cookie zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej informacji znajdziesz w zakładce Polityka prywatności